• EFC'58 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hamstra, GertOverige stafTeammanager
    Hartenberg, PaulOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 13:00Hoevelaken 6 - EFC '58 4Sportpark Kleinhoven
    3 okt. 13:15EFC '58 4 - Hierden 4Sportpark De Zanderij
    10 okt. 15:00Sparta Nijkerk 6 - EFC '58 4Sportpark De Ebbenhorst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.EFC '58 4 - Rood-Wit '58 45 - 3
    17 sep.EFC'58 JO11-2 - SDC Putten JO11-21 - 2
    12 sep.SDC Putten 7 - EFC '58 45 - 0
  • Poulestanden EFC '58 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys 611008263
    2Zeewolde 611005233
    3EFC '58 411005323
    4Sparta Nijkerk 611005323
    5SDV Barneveld 910102201
    6VVOP 710102201
    7V.V. Barneveld 400000000
    8SDC Putten 1000000000
    9Hierden 4100135-20
    10Rood-Wit '58 4100135-20
    11Hoevelaken 6100125-30
    12NSC Nijkerk 3100128-60

    Poulestanden EFC '58 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC Putten 7321010467
    2VVOP 4321011747
    3Rood-Wit '58 331029813
    4EFC '58 43003314-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Jurgen vanTeamspeler
    Bruin, Rick deTeamspeler
    Carmiggelt, RenéTeamspeler
    Hamstra, GertTeamspeler
    Hartenberg, BarryTeamspeler
    Hartenberg, PaulTeamspeler
    Hoekstra, JetzeTeamspeler
    Hoogenberg, RubenTeamspeler
    Kraaij, StefanTeamspeler
    Lambrix, FrançoisTeamspeler
    Tijdink, RobTeamspeler
    Toes, NandoTeamspeler
    Willemsen, HansTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hoevelaken 6

    VS

    EFC '58 4

    26 september 202013:00 uur
    Sportpark Kleinhoven veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EFC '58 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd