• EFC '58 6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bogaard, Mark van denOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 12:30NSC Nijkerk 4 - EFC '58 6Sportpark De Burcht
    9 okt. 14:30EFC '58 6 - FC Horst 7Sportpark De Zanderij
    23 okt. 14:30Veensche Boys 6 - EFC '58 6Sportpark Nijkerkerveen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.EFC'58 Oude Welpen - Vierhouten0 - 0
    25 sep.EFC '58 6 - Rood-Wit '58 52 - 4
    18 sep.EFC'58 35+ Ooit - VVOP0 - 0
    18 sep.DVS'33 Ermelo 8 - EFC '58 611 - 1
  • Poulestanden EFC '58 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeewolde 811005323
    2Rood-Wit '58 511004223
    3FC Horst 711005413
    4V.V. Barneveld 400000000
    5Hoevelaken 800000000
    6NSC Nijkerk 400000000
    7Terschuurse Boys 500000000
    8De Veluwse Boys 300000000
    9SDC Putten 11100145-10
    10Veensche Boys 6100135-20
    11EFC '58 6100124-20

    Poulestanden EFC '58 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVS'33 Ermelo 82200142126
    2Hierden 721017343
    3EFC '58 62002117-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bogaard, Lars van denTeamspeler
    Hoek, Andy van denTeamspeler
    Klompmaker, NielsTeamspeler
    Norden, Gert-Jan vanTeamspeler
    Oenen, MilanTeamspeler
    Onderwater, HenkTeamspeler
    Onderweegs, YuriTeamspeler
    Poelman, MatthiasTeamspeler
    Tromp, StephanTeamspeler
    Verhoeven, SanderTeamspeler
    Vliet, Ian vanTeamspeler
    Zutekouw, EvanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EFC '58 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd