• Definitieve indeling Jeugd EFC'58 21-22

  • Bij deze de “definitieve” indeling voor volgend seizoen. Uiteraard kan er altijd nog iets veranderen maar op dit moment is dit de indeling. Wij hebben getracht om met eenieder rekening te houden en het voor iedereen zo aantrekkelijk mogelijk te maken. Wij hopen dat met deze indeling alle elftallen een leuk en sportief seizoen gaan draaien.

    Voor nu alvast een hele fijne vakantie en tot volgend seizoen. 

    De startdatum van de trainingen voor volgend seizoen zullen zo snel mogelijk worden gepubliceerd op deze website.

    Technische Commissie EFC ‘58

    EFC'58 Bambino’s

    Kannegieter, Jens

    Koelewijn, Mils

    Riedeman, Twan

    Hoeve, Marvin ten

    Gaal, Stan van

    Willering, Luuk

    Looijengoed, Kay van

    Hazeleger, Daan

    Miedema, Sebastiaan

     

    Trainer: Wesley van Gaal

     

    EFC’58 JO08-1

    Zee, Jens van der

    Hop, Sem

    Koelewijn, Lars

    Loman, Job

    Evers, Nathan

    Janssen, Ilan

    Jonker, Niek

    Gebrezgiabiher, Pilot

     

    Trainer: Floris Hoogenboom

    Trainer: Matthijs Beerling

     

    EFC'58 JO09-1

    Brink, Jari van den

    Geursen, Geert

    Debesay, Habtemariam

    Niebeek, Xander

    Teekens, Manuel

    Vries, Ruben de

    Wal, Luuk van der

    Mendy, Joseph

     

    Trainer: Jesse Versteeg

    Trainer: Menno Nagel

      

    EFC’58 JO10

    Bor, Tim van den

    Dam, Nick van

    Groot, Joris de

    Linde, Lyam van der

    Bode, Ruben

    Dasselaar, Tim van

    Plaggenborg, Lucas

    Grootendorst, Raphael

    Putten, Harley van der

    Bouwman, Alano

    Croles, Frederik

    Nijhuis, Ian van

    Pol, Wout van de

    Aalst, Sverre van

     

    Trainer: Nick Prent

    Trainer: Paul van Aalst

     

    EFC'58 JO11-1

    Brouwer, Calvin

    Croles, Maurits

    Kok, Jaimy

    Roukema, Thijs

    Zeriet Debesay, Abrahan

    Luiting, Guus

    Zwijnenburg, Jotan

    Groot, Kevin de

    Leeuwen, Joël van

    Putten, Anthony van der

    Kok, Noah

    Lambrix, Maxim

    Leest, Jarley van

    Riensema, Keanu

     

    Trainer: Francois Lambrix

    Trainer: Herbert Kok

     

    EFC'58 JO13-1

    Zeriet Debesay, Berketab

    Aalst, Tijn van

    Combee, Joran

    Hijmissen, Justin

    Hijmissen, Tijs

    Keijzer, Lucas

    Moerman, Finn

    Werven, Noam van

    Zee, Lars van der

    Zee, Ruben van der

    Bode, Thijs

    Groot, Jamie de

    Schipper, Nanne

    Timmer, Kyano

    Venema, Roan

     

    Trainer: Michel Moerman

    Trainer: Sem ten Seldam

    Trainer: David van Werven

     

     

    EFC’58 JO15-1

     

    EFC’58 JO15-2

    Dijk, Hidde van

    Dekker, Nick

    Dudok van Heel, Twan

    Elten, Jaimy van

    Flink, Mats

    Vries, Jan de

    Flink, Sten

    Beek, Ruben van de

    Honkoop, Levi

    Bos, Simon

    Kardol, Luca

    Gerritsen, Tijs

    Hulshof, Jeran

    Hartoog, Nerio

    Klompmaker, Tim

    Jansen, Silvain

    Posthouwer, Niels

    Ligtermoet, Gijs

    Renate vd kleij

    Mooi, Dylan

    Schuur, Rowan

    Post, Ayden

    Anthonissen, Niels

    Wanders, Yoram

    Burgstra, Minne

    Zegers, Julian

    Ark, Reinout van

    Allajar, Diwan

    Berghuis, Dylan

     

     

     

     

    Trainer: Yorick Priem

     

    Trainer: Matthias Bos

    Trainer: Yuri Onderweegs

     

    Trainer: Daan Snapper

     

    EFC’58 JO17-1

     

    EFC’58 JO17-2

    Bakker, Casper

    Bekker, Mark

    Beerling, Mathijs

    Bronkhorst, Robin

    Benard, Joris

    Endstra, Ivar

    Dudok van Heel, Sidney

    Hartoog, Lucius

    Kool, Joey

    Huisman, Nathan

    Looyengoed, Yonne van

    Issing, Tobias

    Luhrman, Koen

    Lippets, Stijn

    Onderwater, Bram

    Mameli, Dariaan

    Rajini, Mehdi

    Vuure, Timothy van

    Schuur, Senne

    Wal, Moritz van der

    Veerman, Jair

    Asselt, Jop van

    Zwanenburg, Lukas

    Onderwater, Marianne

    Speksnijder, Jeroen

    Issing, Julian

    Schuur, Kaya

    Schäeffers, Celine

    Kamp, Jochem van de

    Vin, Lauren de

     

    Elmi, Leylo

     

    Zeriet Debesay, Tesfandras

     

     

     

    Trainer: Erik Liibaan

     

    Trainer: Menno Nagel

     

     

    Trainer: Brent Lammerts van Bueren

     

     

    Trainer: Dick van Asselt

     

    EFC’58 JO19-1

     

    EFC’58 JO19-2

     

    EFC’58 JO19-3

    Mulder, Senna

    Kamp, Sander van de

    Schreuder, Thomas

    Beerling, Jelle

    Draaisma, Tycho

    Werven, David van

    Dulst, Marius van

    Dudok van Heel, Yorrick

    Zwanenburg, Rutger

    Elmi, Liban

    Garate Parada, Tomas

    Houtveen, Thijs

    Kwant, Vince

    Hoogenboom, Floris

    Both, Bram

    Mulder, Julian

    Nel, Jasper

    Zwiers, Stefan

    Nagel, Menno

    Pit, Remi

    Timmer, Justin

    Rajini, Ilyas

    Steinmeier, Damian

    Kamphorst, Niels

    Veerman, Jarik

    Tolstead, Jeremiah

    Kamphorst, Thijs

    Versteeg, Jesse

    Antes, Timo

    Hali, Jadon

    Vrancken, Matthias

    Velde, Hielke van der

    Kraak, Jorick

    Lammerts van Bueren, Brent

    Velde, Siep van der

    Jansen, Maarten

    Klein, Olaf

    Zweers, Giovanny

    Holtrust, Thomas

     

    Lagerwaard, Levi

     

     

    Steijlen, Nils

     

     

    Torn, Jesse

     

     

    Özcan, Ferran

     

     

    Raissouni, Ilaf

     

     

    Leenheer, Renzo

     

     

    Dekker, Thijs

     

     

     

     

     

     

    Trainer: Martin Kieft

     

    Trainer: Vacant

     

    Trainer: David van Werven

     

    EFC’58 MO11-1

     

    EFC’58 MO15-1

    Egbertzen, Anaïs

    Allajar, Linar

    Kooij, Chloe van

    Berg, Lieke van den

    Kooij, Faye van

    Delft, Britt van

    Elmi, Maaïda

    Do, Cheyenne

    Herder, Britt den

    Draaisma, Suus

    Houten, Marina van

    Evers, Michelle

    Miedema, Sophia

    Groenenberg, Lynn

    Niebeek, Danique

    Herder, Demi den

    Hee, Bente van den

    Hijmissen, Eva

    Poel, Vivian

    Miedema, Kyomi

    Post, Olivia

    Schipper, Marin

    Schuur, Emma

    Schuur, Margo

    Zwerus, Cathlijne

    Straatsma, Noa

     

    Werven, Saranne van

     

    Weverling, Jente

     

     

     

    Trainer: Arvid Egbertzen

     

    Trainer: Berry schuur

    Trainer: Johan Doppenberg

     

    Trainer: Simon Hordijk